Mimo że znamy kosmeceutyki Larens od lat – wciąż zadziwia nas ich skuteczność. Czasami efekty są tak spektakularne, że aż wahamy się czy je... Znamię naczyniowe płaskie leczenie

Mimo że znamy kosmeceutyki Larens od lat – wciąż zadziwia nas ich skuteczność. Czasami efekty są tak spektakularne, że aż wahamy się czy je pokazywać, by nie być posądzanym o “oszołomostwo”. Jednak jeżeli można komuś pomóc dając szansę, ale niczego nie gwarantując – decydujemy się te efekty pokazać.

Tym razem połączona moc peptydów kolagenu rybiego i niezwykłej substancji jaką jest EKTOINA – substancja droższa od złota (dosłownie, nie w przenośni!).

DERMO FACE CREAM marki Larens to krem dla skór problemetycznych z unikalną formułą ORGANIC PLUS.

BIOPEPTIDE COMPLEX – oparty o patent Profesora Frydrychowskiego kompleks bioaktywnych peptydów kolagenu rybiego o silnym działaniu regenerującym, spowalniającym procesy starzenia, przeciwzapalnym, przeciwbólowym, pobudzającym własną syntezę kolagenu.

EKTOINA – substancja pozyskiwana z wydzieliny ekstremofili – mikroorganizmów żyjących w skrajnie trudnych warunkach – w gejzerach, słonych jeziorach, na pustyniach. Wykorzystywana również w dermatologii ektoina wykazuje intensywne działanie regenerujące, antyalergiczne, nawilżające, łagodzące bół po oparzeniach (pobudza białka HSP) .

#larens #kosmetykiktoredzialaja #nowaerakolagenu#ektoina #ektoinadrozszaodzlota #problemyskorne#znamienaczynioweplaskie  

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com