NUTRIVI

Nowy wymiar naturalnych suplementów diety

nutrivi

Nutrivi to seria wysokiej jakości suplementów diety, których powstaniu przyświecał zamysł specjalistycznego i holistycznego wsparcia zdrowia.

To skuteczny sposób na przywrócenie organizmu do stanu równowagi.

Suplementy diety skomponowane zostały jako wsparcie funkcjonowania całego ciała, w szczególności układów wyjątkowo narażonych na dysharmonię w dzisiejszych czasach: odpornościowego, kostno-chrzęstnego, sercowo-naczyniowego, nerwowego czy metabolizmu.

Zdrowie – wyzwanie naszych czasów

Uzupełnienie „cząsteczek życia” i doprowadzenie organizmu do stanu molekularnej równowagi dzięki suplementacji codziennej diety – to fundamenty przełomowego programu, opracowanego przez WellU. 

Narzędziem w drodze jego realizacji są nutraceutyki pozyskiwane z naturalnych ekstraktów roślinnych oraz zwierzęcych, znanych ludziom od tysięcy lat jako zdrowe i niezbędne składniki codziennej diety.

Ich unikalne właściwości przynoszą korzyści zdrowotne i terapeutyczne w wyniku holistycznego, całościowego oddziaływania na organizm człowieka, którego działanie w dzisiejszym świecie zostało zaburzone. Istotą naszych działań jest czerpanie z osiągnięć z najnowszej wiedzy naukowej oraz korzystanie z mądrości naszych przodków. 

Synergia i holistyka

Nasze suplementy wyróżnia nie tylko naturalne pochodzenie składników, ale i ich wnikliwy, odpowiedni dobór. To kwestia istotna, gdyż pozwala na zjawisko synergii, czyli niezwykle cennego współdziałania potęgującego skuteczność poszczególnych komponentów.

Holistyczne, czyli całościowe oddziaływanie na organizm, to kolejna przewaga naszych nutraceutyków nad działającymi wybiórczo farmaceutykami.

Dostarczanie odpowiednich naturalnych składników w diecie może przyczynić się do poprawy ogólnego stanu organizmu, zniwelowania szkodliwego działania zatrutego, zubożałego środowiska oraz nadmiernego stresu. To szansa na odzyskanie możliwości cieszenia się zdrowym życiem, podniesienia jego codziennego komfortu i jakości.

Osiągnięcia nauki i mądrość natury

Fundamentem wielu z naszych suplementów jest Biopeptide Complex – formuła naturalnych, bioaktywnych peptydów i aminokwasów kolagenu rybiego o dobroczynnym wpływie na kondycję kości, stawów, ścięgien, skóry i wszystkich organów, które buduje białko kolagenowe.

Nowa generacja suplementów LipoVitum korzysta z technologii liposomów – genialnych nośników dla substancji aktywnych. Liposomy nie tylko doskonale transportują witaminy w docelowe miejsca działania, ale i zapewniają trwałość, wydajność i efektywność wchłaniania oraz wpływają na przedłużenie ich obecności w organizmie.
Zobacz nasze produkty >>>https://sklep.wellu.eu/shop/categories/60,0,nutrivi-suplementy-diety.html

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com