Co stoi za wyjątkową skutecznością i natychmiast odczuwalnymi efektami zabiegów z użyciem preparatów Larens Professional? Z pewnością wyróżniające się na rynku kompozycje receptur przygotowanych przez laboratoria WellU. Składy formuł poszczególnych produktów robią wrażenie. Wśród różnorodności zastosowanych składników aktywnych istotne miejsce zajmują innowacyjne substancje o nieprzeciętnych właściwościach na polu pielęgnacji skóry, ze szczególnym naciskiem na działanie anti-ageing.

Jesteśmy dumni z tego, że wiele z nich ma charakter unikatowy, jak flagowy Biopeptide Complex z koktajlem peptydów kolagenu rybiego czy BIO-Placenta – biologicznie czynne roślinne łożysko wypełnione po brzegi dobroczynnymi substancjami aktywnymi. Dokładamy wszelkich starań, by wykorzystywane w Larens Professional ingrediencje były najwyższej jakości, wprowadzane w wysokich (ale i optymalnych) stężeniach oraz w takich połączeniach, by synergistycznie wspierały, a nie wykluczały swoje działania. Co istotne, preparaty są niezwykle wydajne i umożliwiają dużą elastyczność w komponowaniu własnych zabiegów autorskich, również z wykorzystaniem aparatury.

Tworząc Larens Professional zależało nam, by preparaty tej linii wyróżniały się na rynku tym „czymś”, czego nie ma nikt.

Udało nam się to!

W naszych produktach znajdziecie składniki, których próżno szukać u konkurencji.

Flagową substancją aktywną w Larens Professional jest Biopeptide Complex – jedyny na świecie kompleks bioaktywnych oligo- i polipeptydów kolagenu rybiego, opracowany przez naukowców WellU pod przewodnictwem prof. Andrzeja Frydrychowskiego. Zawiera kilkaset aktywnych biologicznie, naturalnych peptydów kolagenu rybiego pozyskiwanych z wyselekcjonowanych gatunków ryb słodkowodnych. Parametrem odpowiedzialnym za terapeutyczne działanie peptydów jest sam proces ich pozyskiwania. Opracowana przez prof. Frydrychowskiego, a następnie opatentowana jako unikatowa metoda tzw. zimnej ekstrakcji pozwala na uzyskanie materiału z zachowaniem jego biologicznej aktywności i dostępności. Peptydy kolagenu rybiego mają intensywne działanie przeciwstarzeniowe. Dzięki silnym właściwościom energetyzującym pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Są pomocne w walce z przebarwieniami – rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry. Efektem ich zastosowania w kosmetyce jest sprężysta skóra, wypełnione bruzdy i nierówności, złagodzone podrażnienia. Peptydy stosuje się także w terapii chorób dermatologicznych, wykorzystując takie ich właściwości, jak stymulowanie syntezy białek skóry.

Poszukiwanie substancji mogących dorównać Biopeptide Complex nie jest łatwe. Podczas researchu i opracowywania nowych produktów uwagę Laboratorium WellU zwróciła substancja o nazwie BIO-Placenta. Roślinna placenta (inaczej roślinne łożysko) to źródło wysoko skoncentrowanych biostymulin, czyli aktywnych biologicznie molekuł, które głęboko penetrują skórę. Wśród nich  są niezwykle cenne substancje, m.in. czynniki wzrostu, l-glutamina, witamina b9, oligopeptydy, polipeptydy, kwas hialuronowy, które, działając synergicznie, stymulują sysnteze kolagenu, odnowę komórkową naskórka i fibroblastów. Zabiegi z wykorzystaniem preparatów z BIO-Placenta przynoszą niezwykle spektakularne efekty, niejednokrotnie porównywalne z bardziej ingerencyjnymi i kosztownymi zabiegami kosmetycznymi i medycyny plastycznej.

Larens Professional nie zawodzi, efekty zabiegów z wykorzystaniem naszych preparatów są gwarantowane. Możesz być pewna, że spotkanie z marką zachwyci Twoje klientki i klientów, a ich reakcje przyniosą i Tobie niekłamaną satysfakcję z pracy oraz tak istotną pewność, że będziecie spotykać się regularnie.

Już około 1700 gabinetów kosmetycznych w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Szwajcarii, Holandii i Wielkiej Brytanii zaufały marce Larens Professional, podkreślając atuty preparatów: bogate składy, wysokie stężenia składników aktywnych, jakość i wydajność produktów i dużą dowolność komponowania własnych zabiegów.

Dołącz do nas i stań się kolejnym wyjątkowym punktem na mapie gabinetów pracujących z preparatami Larens Professional. Możesz również poszerzyć prestiżowe grono gabinetów WellU Partner – miejsc, w których na najwyższym poziomie udowadnia się antystarzeniową skuteczność naszych preparatów. Miejsc, które są na wyciągnięcie dłoni, które oferują łatwo dostępne, kompleksowe usługi pielęgnacji skóry wszystkim, mającym na uwadze młody, witalny wygląd oraz wysokie wymagania względem skuteczności wykonywanych zabiegów. Skontaktuj się  z nami mailowo na info@wellu.eu lub telefonicznie kontaktując się z opiekunem Gabinetów Profesjonalnych Katarzyną Kołomańską 501 540 613

Jedną z bardziej cenionych przez naszych Klientów wartości jest oferowanie takich rozwiązań, które są najlepszą kombinacją darów natury i osiągnięć nauki. Innowacyjność naszych preparatów jest w istocie wynikiem tego sprzężenia i jesteśmy z tego dumni.

Dlatego w Larens Professional znajdziecie składniki, których źródłem są morza, rzeki, lądy, z bogactwem swojej fauny i flory, z których w drodze specjalistycznych procedur wyekstrahowano to, co najcenniejsze dla skóry. Wierzymy, że w ten sposób właśnie rodzi się piękno, które wspierają lub przywracają zabiegi Larens Professional.

Liczne badania, prace naukowe badające i udowadniające skuteczność peptydów kolagenu rybiego oraz idące w ślad za nimi nagrody, wyróżnienia m.in. z zakresu kosmetyki, kosmetologii, dermatologii stawiają je w gronie najbardziej pożądanych składników aktywnych. Dzięki unikatowej na skalę światową, opatentowanej przez nas metodzie ich pozyskiwania, która wyróżnia preparaty Larens, oferujemy jakość i wartość i możliwości, które zapisują się jako Nowa Era Kolagenu.

Preparaty stworzone przez WellU cenione są nie tylko przez grono profesjonalistów i konsumentów, ale i wyróżniane szeregiem nagród w kategorii innowacyjności, ekskluzywności i doceniane za oferowanie niepowtarzalnego asortymentu o szerokim spektrum działania.

Spośród wielu wyróżnień, jakie otrzymaliśmy, jednym z najbardziej znaczących jest srebrny medal na 55 Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS EUREKA 2006. Jest to nagroda, którą otrzymują wyłącznie przełomowe odkrycia w dziedzinie nauki na skalę światową!

Flagowy Biopeptide Complex nagradzany był wielokrotnie, m.in. tytułem Qltowego Konceptu 2016 magazynu branżowego Kosmetyki. Również przez kapitułę tego konkursu został wyróżniony zabieg Sekret Wiecznej Młodości Larens Professional, który otrzymał tytuł Qltowego Kosmetyku 2017 w kategorii zabiegów gabinetowych.

Idea serii receptur i procedur oparta na trzech innowacyjnych, biologicznie czynnych grupach substancji.

Biopeptide Copmplex, BIO-Placenta i Phytodermina Lifting® to unikatowe kompleksy, zawierające od kliku do kilkudziesięciu substancji aktywnych.  Wszystkie, będąc darem natury, maksimum swej mocy sprawczej, którą oddają naszej skórze, zawdzięczają osiągnięciom nowoczesnych laboratoriów. Ich wartość, prócz wysokiej jakości, odpowiednich stężeń i genialnego współgrania z naturalnymi procesami regeneracyjnymi organizmu tkwi również w synergistycznym współgraniu na najwyższym poziomie. Ich połączenie w jednym koncepcie nie jest więc przypadkowe – razem działają cuda.

Dowiedz się więcej, jak natura przeplata się z nauką w imię zdrowej, pięknej, młodej skóry – kliknij i pobierz folder Od Natury Do Nauki.

Dołącz do WellU

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z WellU, kliknij poniżej i zarejestruj się zaznaczając opcję „konto biznesowe”.
By dołączyć do strefy PROFESSIONAL LINE – wejdź z zakładkę KONTO  i wybierz > ZMIEŃ STATUS NA PRO
Dołącz do WellU

Regularnie organizujemy Szkolenia Warsztatowe dla Profesjonalistów.
Jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem skontaktuj się z nami a powiadomimy Cię o najbliższym terminie w Twoich okolicach.
Zapraszamy serdecznie i do miłego zobaczenia ?
Katarzyna Kołomańska 501 540 613
katarzyna.kolomanska@partner-wellu.eu

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com