Znany Wam (mamy nadzieję!) Turbo Reductor przeszedł metamorfozę. Dostępna jest już nowa odsłona nutraceutyku podkręcającego metabolizm i wspierającego starania o wymarzoną sylwetkę. Zmianom uległa... Turbo Reductor i 5 rzeczy, które warto o nim wiedzieć

Znany Wam (mamy nadzieję!) Turbo Reductor przeszedł metamorfozę. Dostępna jest już nowa odsłona nutraceutyku podkręcającego metabolizm i wspierającego starania o wymarzoną sylwetkę. Zmianom uległa nie tylko szata opakowania, ale i formuła preparatu. Jeśli zastanawiacie się, co nowego oferuje Turbo Reductor New Formula, zebraliśmy dla Was 5 faktów, które warto o nim wiedzieć. Ci z Was, którzy nie mieli okazji się z nim zaznajomić – ten tekst jest również dla Was. Miłej lektury!

KOD RABATOWY >>>

#1 Dla kogo jest Turbo Reductor Nutrivi?

Nutraceutyk stworzony został z myślą o osobach pragnących zrzucić zbędne kilogramy, uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę. To świetne wsparcie dla osób trenujących, dbających o linię. Synergiczne współdziałanie 7 w 100% naturalnych ekstraktów roślinnych nowej formuły preparatu znacząco wpływa na przyspieszenie procesów metabolicznych,podnosi termogenezę, oddziałuje na obniżenie wchłaniania cukrów, ułatwia sięganie po zapasy nadmiarowych tłuszczów, jednocześnie utrudniając gromadzenie nowych, pozwala utrzymać w ryzach apetyt.

#2 Co zawiera kapsułka nowego Turbo Reductora?

Nowa formuła to 7 ekstraktów roślinnych. Prócz 3, które znacie z poprzedniej wersji preparatu – chilli, zielonej kawy i mango afrykańskiego, nowa formuła zawiera 4 nowe komponenty: zieloną herbatę, gorzką pomarańczę, mniszek lekarski i pieprz czarny Bioperine®. Każdy z nich ma standaryzowaną, czyli dokładnie określoną podczas ekstrakcji ilość substancji aktywnej, odpowiedzialnej za konkretne działanie oraz, jak to w przypadku produktu natury, całą gamę substancji dodatkowych, które synergicznie podnoszą ich skuteczność.
Suma działań tej kompozycji składa się na efekty działania Turbo Reductora.

Ekstrakt z mango afrykańskiego – standaryzowany na 10% flawonów – substancje czynne ekstraktu oddziałują na poziomy tzw. „hormonów otyłości” – insuliny i leptyny. Regulując poziom insuliny – normalizuje poziom cukru we krwi, co zapobiega napadom „wilczego głodu”. Natomiast zwiększanie wydzielania leptyny (odpowiedzialnej za poczucie sytości) pobudza organizm do korzystania z zapasów i intensyfikację procesu lipolizy (rozkładania tłuszczu). Efekt: organizm spala więcej tłuszczu.

Ekstrakt z zielonej herbaty – standaryzowany na 50% katechin EGCG – wykazuje działanie pobudzające metabolizm i termogenezę, a więc zwiększające poziom zużycia energii i wykorzystania tłuszczów jako jej źródła. W efekcie organizm sięga po zapasy, a redukując już istniejącą tkankę tłuszczową, zapobiega odkładaniu się nowej. EGCG oczyszcza, witalizuje, charakteryzuje się wysoką działalność antyoksydacyjną, 25-100 razy większą niż znane antyutleniacze witamina C i E.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – standaryzowany na 6% synefryny, która należy do grupy łagodnie pobudzających stymulatorów oraz naturalnych termogeników – przyspieszających metabolizm, a więc wspomagających odchudzanie. Przyczynia się do zmniejszenia apetytu, wspomaga spalanie kalorii i procesy lipolizy. Gorzkiej pomarańczy przypisuje się także właściwości detoksykacyjne i oczyszczające.

Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (chilli), standaryzowany na 10% kapsaicyny, związku powodującego wzrost termogenezy w organizmie. Większe wytwarzanie ciepła, to większe zużycie energii, stąd podniesienie temperatury komórek ciała skutkuje szybszym metabolizmem i lepszym spalaniem zmagazynowanego tłuszczu. Kapsaicyna reguluje również wydzielanie dopaminy i adrenaliny – hormonów odpowiedzialnych m.in. za apetyt i uczucie głodu. Wykazuje także właściwości lecznicze – pobudza produkcję przeciwciał, dzięki czemu jest pomocna w zapobieganiu przeziębieniom.

Ekstrakt z zielonej kawy – standaryzowany na 50% kwasu chlorogenowego (CGA), który wpływając na obniżenie poziomu wchłaniania cukrów w przewodzie pokarmowym, mobilizuje organizm do sięgania po energię z zapasów tłuszczu. Obecność polifenoli przynosi działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne oraz pobudzające aktywność metaboliczną wątroby.

Ekstrakt z mniszka lekarskiego – standaryzowany na 5% polifenoli – to skarbnica dobroczynnych składników aktywnych, których główne działanie na organizm to stymulowanie wydzielania żółci oraz wspomaganie produkcji soków trawiennych, dzięki czemu znacząco wspiera pracę układu pokarmowego, nie dopuszczając do powstawania zaparć i zalegania treści pokarmowych w jelitach i żołądku. Zawarta w korzeniu inulina działa na jelita jak jogurt naturalny i ogranicza wchłanianie kalorii, obniża poziom cukru i poziom cholesterolu we krwi.

Czarny pieprz BIOPERINE® – standaryzowany na 95% piperyny, która jako naturalny termogenik wzmaga proces termogenezy – czyli wytwarzania ciepła, podczas którego organizm spala kalorie oraz proces lipolizy, czyli spalania tkanki tłuszczowej. Wg najnowszych badań naukowych piperyna zakłóca również aktywność genów kontrolujących powstawanie komórek tłuszczowych, więc przyczynia się do blokowania ich genezy. Piperyna wspomaga procesy trawienia, ma działanie antyoksydacyjne i dotleniające.

#3 Jakiego działania możesz się spodziewać po regularnym przyjmowaniu TR?

#4 Jakie są zalety nowej formuły TR?

  • Multifunkcyjność – składniki Turbo Reductora dobrane zostały tak, żeby działanie preparatu było wielowymiarowe, odbywało się na zasadzie sił połączonych „nadciągających” z różnych stron. Wszystko po to, by preparat w jak najpełniejszym stopniu spełnił swoje zadanie i oczekiwania osób poszukujących wsparcia w staraniach o smukłą sylwetkę. Prócz tego każdy z ekstraktów to paleta działań prozdrowotnych, jak wsparcie układu odpornościowego, pracy wątroby, podniesienie witalności czy działanie przeciwutleniające i detoksykujące.
  • 100% naturalnych ekstraktów – bez chemii, a za to z całym dobrodziejstwem natury, która wie najlepiej, jak łączyć substancje aktywne, aby działały jak najskuteczniej.
  • Synergia działania 7 składników – aktywność poszczególnych ekstraktów uzupełnia się i wzmacnia wzajemnie, co podnosi skuteczność preparatu.
  • Wysoka przyswajalność – naturalne pochodzenie składników preparatu oznacza świetną biodostępność ich substancji aktywnych i, co istotne – w harmonii z procesami zachodzącymi w organizmie.

#5 Jak uzyskać najlepsze rezultaty z Turbo Reductorem?

Aby jeszcze wyraźniej poczuć moc drzemiącą w składnikach aktywnych preparatu, dzienną dawkę Turbo Reductora weź na godzinę przed treningiem. Pamiętaj, że w procesie dążenia do pożądanej sylwetki liczy się powiązanie wielu czynników, które przybliżają nas do celu. Dlatego warto regularne przyjmowanie nutraceutyku Turbo Reductor połączyć ze zbilansowaną dietą oraz systematyczną aktywnością fizyczną.

KUP>>>>

Żródło: https://sklep.wellu.eu/news/content/co-nowego-na-blogu-wellu-turbo-reductor-i-5-rzeczy-ktore-warto-o-nim-wiedziec,2,1236.html

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com