Nie musisz być fanem Walentynek, żeby świętować z nami miłosny nastrój. Podaruj ukochanej, ukochanemu lub osobie, na której Ci zależy zestaw, który zatroszczy się... ❤️Love is in the air! Sprawdź walentynkowe zestawy promocyjne z produktem za 1 grosz!
❤️Love is in the air! Sprawdź walentynkowe zestawy promocyjne z produktem za 1 grosz!

❤️Love is in the air! Sprawdź walentynkowe zestawy promocyjne z produktem za 1 grosz!

Nie musisz być fanem Walentynek, żeby świętować z nami miłosny nastrój. Podaruj ukochanej, ukochanemu lub osobie, na której Ci zależy zestaw, który zatroszczy się o ich skórę oraz zdrowie i samopoczucie. Do wyboru są trzy opcje:
Zestaw dla niej:
Serum Hair & Body Repair Spray, to nasz bestsellerowy kosmeceutyk. Produkt, który pokochały tysiące kobiet, a profesjonalne jury plebiscytu Qltowy Kosmetyk przyznało mu tytuł Qltowego Konceptu 2016, nawilża, odżywia i regeneruje skórę twarzy, ciała oraz włosy. Serum zawiera kompleks peptydów kolagenu rybiego, który m.in. pobudza skórę do produkcji własnego kolagenu. Do jego syntezy niezbędna jest witamina C, której ludzki organizm nie jest w stanie produkować, a więc musi dostarczać z zewnątrz. Dlatego uzupełnieniem dla Serum w tym zestawie jest preparat z limitowanej edycji, zawierający witaminę C z naturalnego, genialnie przyswajalnego źródła – ekstraktu z aceroli oraz ekstrakt ze skrzypu polnego jako źródło krzemu!
Kupując Serum Hair & Body Repair Spray 250 ml, Vitamin C limited edition 60 kapsułek kupisz za 1 grosz!
Zestaw dla niego:
Mężczyźni cenią multifunkcyjność i uwielbiają produkty typu “kilka w jednym”. Do naszego Serum Hair & Body Repair Spray nie trzeba ich długo przekonywać: jest poręczny, łączy w sobie wiele zadań – przynosi uczucie orzeźwienia, nawilża i łagodzi podrażnienia, ma przyjemny, świeży zapach trawy cytrynowej. Czas, aby pokochali również Revital Men Face Cream Gel – kosmeceutyk stworzony z myślą o potrzebach męskiej skóry. To intensywnie regenerujący, nawilżający kremożel do codziennej pielęgnacji, również po goleniu. Dzięki lekkiej konsystencji wchłania się błyskawicznie, a to cecha, która mężczyzn wyjątkowo przekonuje.
Korzystając z walentynkowej promocji, ten idealny duet dla Twojego mężczyzny możesz mieć, płacąc jedynie za jeden produkt.
Przy zakupie Serum Hair & Body Repair Spray 250 ml, Revital Men Face Cream Gel 50 ml  kupisz za 1 grosz!
Zestaw dla każdego, o kim ciepło myślisz 🙂
Zatroszcz się o serca i zdrowie najbliższych, podarowując im zestaw suplementów o wyjątkowym znaczeniu dla organizmu. cprawidłowego metabolizmu wapnia witaminy K2MK7 wraz z gamą minerałów i pierwiastków. Dobroczynne działanie Revicollu uzupełni preparat z naturalną witaminą C, która współdziałając synergicznie z wapniem zabezpiecza organizm przed miażdżycą i zawałami serca. Preparat z limitowanej edycji wzmacnia układ odpornościowy, który pod koniec długiej zimy woła o wsparcie.
W walentynkowej promocji do opakowania Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7 60 kapsułek dokładamy 60 kapsułek Vitamin C limited edition z krzemem za 1 grosz!
Który zestaw wybierzesz dla swojej Walentynki? Podsumujmy:
1. Kup Serum Hair & Body Repair Spray 250 ml, a Vitamin C limited edition 60 kapsułek (edycja limitowana) kupisz za 1 GROSZ!
2. Kup Serum Hair & Body Repair Spray 250 ml, a Revital Men Face Cream Gel 50 ml kupisz za 1 GROSZ!
3. Kup Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7 60 kapsułek, a Vitamin C limited edition 60 kapsułek (edycja limitowana) kupisz za 1 GROSZ!
Kliknij „Kup” przy wybranym produkcie objętym promocją, a dodatkowy preparat za 1 grosz automatycznie pojawi się w koszyku.
WAŻNE! Liczba zestawów z gratisowym opakowaniem Vitamin C limited edition jest ograniczona.
Sprawdź w sklepie promocje >>>>
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com