Slim Food – wiosenne roztopy

Rusza kolejny cykl spotkań dotyczący odchudzania. Ten kto jeszcze nie był to zapraszam w imieniu całego zespołu: Olgi Rusak, Wojciecha Drewskiego i swoim 🙂 Ten kto miał okazję uczestniczyć w tym projekcie może zabrać ze sobą osoby, które chcą zmienić swoje nawyki, dostać zastrzyk wiedzy i motywacji 🙂

Spotkanie jest krótkie (ok. 2 godzin), jednak ten poświęcony czas, zaowocuje w najbliższej przyszłości.

Odbędzie się również losowanie nagród ???

Wojciech Drewski – trener personalny z długoletnim doświadczeniem. Brązowymedalista Mistrzostw Europy w Kickboxingu oraz Mistrzostw Europy w Hapkido w formule łamania desek. Czterokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w Kickboxingu i  Taekwondo. Członek Kadry Narodowej na Mistrzostwach Świata i Pucharze Świata. Posiadacz czarnego pasa w Taekwondo i Hapkido. Trener przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży w Szkółce Piłkarskiej Akademia Pomorze. Nauczyciel, pedagog dzieci i młodzieży w szkole podstawowej i gimnazjum.

 

 Katarzyna Pryzmont – dietetyk z dyplomem Wydziału Nauki o Zdrowiu Akademii Medycznej w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku psychodietetyka w warszawskiej SWPS oraz szeregu szkoleń, kursów i praktyk, które doprowadziły ją do zagadnienia diet coachingu. Ukończyła dwuletni kurs akredytowany przez Izbę Coachingu, którego zwieńczeniem będzie certyfikat specjalisty diet coacha. Od czasu studiów należy do Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, współpracuje z Poradnią Propsyche Junior dla dzieci z zaburzeniami odżywiania i ich rodziców, organizuje warsztaty „Głową w  otyłość”. W swojej pracy z klientem odchodzi od ścisłych diet, uważa, że bez zmiany „w głowie” (przekonań, wartości, nawyków) kilogramy wracają. Bardzo duży nacisk kładzie na stworzenie z klientem jego mapy BSP, która określa czynniki wpływające na nadwagę czy otyłość. W układanych przez siebie programach dietetycznych stara się unikać mięsa. W życiu kieruje się otwartym i życzliwym nastawieniem do ludzi.

Olga Rusak – szkoleniowiec i opiekun marki Larens. 17-letnie doświadczenie w pracy we własnym gabinecie kosmetycznym pozwoliło jej na zdobycie dogłębnej praktycznej wiedzy na temat skóry, jej diagnozowania, umiejętności dobierania preparatów oraz wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Liczne szkolenia, kursy  – polskie i zagraniczne – pozwoliły na ciągłe doskonalenie i poszerzanie warsztatu oraz wiedzy na temat kosmetologii.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com