Slim Food + Turbo Reduktor + Larens = efekty Slim Food + Turbo Reduktor + Larens = efekty
Wszyscy wiemy, że aktywność fizyczna jest niezbędna do utrzymania zdrowia, kondycji i szczupłej sylwetki. Jednak zdarzają się sytuacje gdy z jakiegoś powodu nie możemy... Slim Food + Turbo Reduktor + Larens = efekty

Wszyscy wiemy, że aktywność fizyczna jest niezbędna do utrzymania zdrowia, kondycji i szczupłej sylwetki. Jednak zdarzają się sytuacje gdy z jakiegoś powodu nie możemy wykonywać fizycznego wysiłku. Przyczyną może być niepełnosprawność lub na przykład rekonwalescencja po wypadku. Jeśli w tym czasie zdarzy nam się pofolgować z jedzeniem może się okazać, że wpadliśmy w pułapkę. Zaczynamy tyć, a nie mogące uprawiać sportu mamy duży problem ze spalaniem kalorii.

Czy jest rozwiązanie w takiej sytuacji? Jak przerwać zamknięte koło i pozbyć się nadwagi już teraz, zanim będziemy mogli wrócić do intensywnej aktywności ruchowej? Czy na pewno dobrym pomysłem jest przestać jeść? Na pewno nie! Wbrew pozorom – aby chudnąć TRZEBA JEŚĆ. Po pierwsze aby dostarczać organizmowi niezbędnych składników odżywczych, po drugie żeby nie pozwolić “usnąć” naszemu metabolizmowi.

Warto w takim przypadku sięgnąć po posiłki oparte na żywności funkcjonalnej, i spożywać je bardzo często w małych porcjach.

Oto przykład osoby której historia pokazuje jak bardzo skuteczna w procesie odchudzania, a zarazem korzystna dla zdrowia jest żywność funkcjonalna. Michał przeszedł operację nerki. Po zabiegu miał zakaz jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Okres rekonwalescencji zbiegł się w czasie z egzotycznymi wakacjami i wszystkimi z tym związanymi “przyjemnościami dla podniebienia”. Efektem był dodatkowy bagaż kilkunastu zbędnych kilogramów. Próby pozbycia się ich po powrocie nie przynosiły efektów i dlatego Michał zdecydował się na kurację SLIM FOOD.

1613999_524441127738856_2362829946142889407_o

Efekt widać na załączonym obrazku. Prawie 10 kg mniej w ciągu zaledwie 26 dni! Bez uczucia głodu, bez gwałtownej utraty masy mięśniowej, i bez zwiotczenia skóry. Po krótkim, związanym z detoksem kryzysie nastąpił przypływ energii i sił witalnych. Więcej na ten temat można się dowiedzieć w trakcie naszych wtorkowych internetowych Wieczorów Zdrowia i rody pod adresem www.webinar.wellu.eu Zawsze we wtorek o godz. 21.00
Zapraszamy serdecznie!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com