Slim Food prezentacja wideo

Jak brzmi najczęstsze przedwakacyjne postanowienie?…

Oczywiście – osiągnąć wymarzoną sylwetkę i z przyjemnością zaprezentować ją latem w bikini 😉 Właśnie dlatego wraz z wiosennymi roztopami bardziej zwracamy uwagę na to co jemy, ochoczo wsiadamy na rowery lub zapisujemy się do siłowni czy na tańce, niekiedy rozpoczynamy gorączkowe poszukiwania „idealnej diety odchudzającej”.

Aby być „na czasie” i dopasować się do tego, co wiosną jest ważne dla większości z nas zorganizowaliśmy cykl spotkań w całej Polsce a także w Czechach i Słowacji pod hasłem „Kierunek: Sylwetka jakiej pragniesz”. Zanim wybierzesz się na spotkanie na żywo, lub odkryjesz że niestety w Twoim mieście nie będzie takiego spotkania 😉 zapraszamy na webinar w trakcie którego przyjrzymy się żywności funkcjonalnej SLIM FOOD która może okazać się idealnym narzędziem wspierającym Twoje dążenie do idealnej sylwetki.

W trakcie prezentacji odpowiadamy na pytania:
• skąd biorą się problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi?
• czym tak naprawdę jest proces odchudzania?
• jak sprawić abyśmy byli nie tylko szczuplejsi ale zdrowsi i pełni
sił witalnych?
• dlaczego nie walczymy nie z kilogramami, ale ze zbędnymi
centymetrami?
• jak sprawić by stan skóry po odchudzaniu był równie
satysfakcjonujący jak utrata zbędnych obwodów?

Jeśli przemknęła Ci przez głowę myśl „To nie dla mnie, ja nie muszę się odchudzać” odpowiadamy „Witaj w klubie, my też mamy ten etap za sobą”. A jednak SLIM FOOD towarzyszy nam każdego dnia jako zdrowa (i pyszna!) przekąska – w pracy, w podróży, na spacerze.

W trakcie wieczoru odpowiemy również na pytanie czy rzeczywiście trzeba się suplementować i dlaczego uważamy że nutraceutyki dają więcej korzyści dla zdrowia niż klasyczne suplementy.

Spotkanie poprowadzi vice President WellU Mana Manowska
Zapraszamy serdecznie!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column]

Classic

Intensiv

Efekty

Wsparcie

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com