Śpieszymy poinformować, iż od 24.06.2016r nasze Serum Hair & Body Repair Spray posługuje się mianem Qltowego Koncpetu 2016!  Jury wybrało nasz rewolucyjny spray spośród... Serum Hair & Body Repair Spray Qltowym Konceptem 2016!

Serum Hair & Body Repair Spray

Śpieszymy poinformować, iż od 24.06.2016r nasze Serum Hair & Body Repair Spray posługuje się mianem Qltowego Koncpetu 2016!  Jury wybrało nasz rewolucyjny spray spośród ponad 70 konkurentów za rewolucyjny kompleks biopeptydowy!

W tegorocznej edycji , jury w składzie: Dana Dominowska („Magazyn Kosmetyki”), dr Barbara Cyrańska-Walkiewicz  (dermatolog, prezes Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej), Anna Orłowska (makijażystka TVN Style), Anna Hamny (Nielsen Polska), Marzena Gradecka (Polska Grupa Drogeryjna), Marcin Prokop (gwiazda stacji TVN), Karolina Malinowska (modelka, dziennikarka), Jolanta Fraszyńska (aktorka), Magdalena Groszewska (dyrektor działów urody wydawnictwa Burda) zdecydowało o przyznaniu Serum Hair & Body Repair Spray tytułu Qltowego Konceptu. Zapytaliśmy jurorów co zdecydowało o wyborze – ich opiniami podzielimy się wkrótce 🙂
Wyróżnione zostały jeszcze dwa preparaty marki Larens: w kategorii ,,KOSMETYKI POLSKIE – PIELĘGNACJA CIAŁA – UJĘDRNIANIE” w ścisłym finale znalazł się Thermo Active Body Spray, zaś w kategorii ,,PIELĘGNACJA MĘSKIEJ SKÓRY” o statuetkę walczył Men After Shave.
Qltowy Kosmetyk to prestiżowy plebiscyt, który już po raz dwudziesty wziął pod ocenę preparaty kosmetyczne, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Siłą konkursu jest profesjonalne jury, w którym od lat zasiadają znawcy rynku, dermatolodzy, koneserzy dobrych kosmetyków, eksperci handlowi.
Woda źródłem życia. A jeśli w dodatku jest to woda żywa, połączona z koktajlem cennych substancji aktywnych o działaniu regenerującym i odmładzającym, to czyż nie jest również… źródłem radości? 😉
I dlatego z radością przedstawiamy niezwykły kosmeceutyk na bazie Wody Nutrivi 🙂Serum peptydowe w sprayu jest najchętniej kupowanym kosmeceutykiem Larens. Wciąż zachwyca nas i zadziwia jego niezwykła wszechstronność. Jest to bowiem multifunkcyjny kosmeceutyk o działaniu głęboko nawilżającym, regenerującym, naprawczym i oczywiście odmładzającym.Stosuje się go na twarz, na ciało i na włosy. Efektem jest łagodzenie wszelkiego rodzaju podrażnień, poparzeń, zmniejszanie blizn i żylaków. Latem jako antidotum negatywnych skutków opalania, zimą jako ochrona przed wysuszaniem skóry w ogrzewanych pomieszczeń i samochodach. Również jako ochrona przed zanieczyszczeniami z powietrza i wody, oraz przed smogiem elektromagnetycznym. Nie jest to preparat do użytku wewnętrznego, jednak mamy doniesienia od osób które robią to na własną odpowiedzialność, iż serum peptydowe doskonale nadaje się do spryskiwania gardła i zatok, oraz jako płyn do inhalacji. Charakterystyczny świeży zapach spray zawdzięcza trawie cytrynowej. Ciekawostką jest iż trawa cytrynowa znajduje się na pierwszym miejscu wśród roślin których zapach… skutecznie odstrasza komary! A nasze serum sprawdza się nie tylko do zapobiegania ukąszeniom, ale również do łagodzenia podrażnień po ukąszeniu.Co decyduje o nadprzeciętnej skuteczności serum peptydowego? Zawdzięczamy to synergicznemu działaniu substancji aktywnych które w preparatach Larens znajdują się w optymalnych stężeniach (nie za mało, ale i nie za dużo!). Są to Bioppeptide Complex – najbardziej skuteczna substancja antystarzeniowa świata oraz niezwykła woda Nutrivi łącząca w sobie właściwości wody nano i heksagonalnej.
Niezwykła skuteczność serum peptydowego sprawiła, iż uzyskało ono prestiżowy tytuł Qltowego Kosmetyku magazynu Kosmetyki.

Jeśli już dotarła do Ciebie zasłużona sława serum peptydowego na pewno ucieszy Cię wiadomość, iż teraz jest dostępne mniejszym, bardziej poręcznym opakowaniu (100ml możesz np. zabrać w torebce do samolotu).

 

więcej informacji o produkcie >>>
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com