Revital Men – kultowym kosmetykiem dla mężczyzn 2017! Kup go już dziś w wyjątkowej ofercie! Qltowy Kosmetyk to plebiscyt organizowany co roku przez branżowe... Revital Men – kultowym kosmetykiem dla mężczyzn 2017!


Revital Men – kultowym kosmetykiem dla mężczyzn 2017! Kup go już dziś w wyjątkowej ofercie!
Qltowy Kosmetyk to plebiscyt organizowany co roku przez branżowe czasopismo „Kosmetyki”. Profesjonalne Jury nagradza premierowe produkty kosmetyczne, które wyróżniły się na rynku jakością, unikatową recepturą i doskonałą efektywnością w działaniu.

W naszej ofercie posiadamy już jeden bestseller, wyróżniony tytułem Qltowy Koncept 2016 – jest nim Serum Hair&Body Repair Spray. 21 czerwca zostaliśmy wyróżnieni po raz drugi – tym razem statuetkę Qltowy Kosmetyk 2017 w kategorii „polskie kosmetyki męskie” otrzymał nasz wyjątkowy produkt dla mężczyzn: Revital Men Face Cream Gel.

Abyście mogli razem z nami uczcić ten sukces i cieszyć się tym preparatem w świetnej cenie, mamy go dla Was w ofercie specjalnej: -50% od ceny detalicznej! Spieszcie się – promocja potrwa tylko 4 dni, do poniedziałku 26.06!!
*Promocja przeznaczona tylko dla Partnerów i Biznespartnerów
Revital Men Face Cream Gel – to intensywnie nawilżający krem-żel do pielęgnacji wymagającej skóry męskiej. Kompleksowo regeneruje tkankę skórną, pobudza odnowę komórkową i skutecznie wygładza zmarszczki. Wspiera funkcje bariery ochronnej skóry, głęboko nawilża, koi podrażnienia i niweluje zaczerwienienia naskórka wywołane goleniem. Natychmiast zwalcza oznaki przesuszenia. Zawarte w nim składniki aktywne sprawią, że Twoja skóra będzie jędrna, gładka i wolna od podrażnień.

To świetna propozycja dla każdego mężczyzny, który nie ma za dużo czasu, a lubi o siebie dbać w sposób szybki i efektywny. Nasze dwa kultowe produkty to idealny zestaw dla nowoczesnego mężczyzny, które sprawią, iż skóra będzie doskonale nawilżona i odżywiona, a cały zabieg zajmie nie więcej niż 3 minuty.

Po prostu musisz tego spróbować! Już teraz nasz wyjątkowy produkt w super ofercie!

>>Przechodzę do sklepu<<<

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com