Po uroczystych premierach zorganizowanych podczas Biznes Weekend 2016 w Czechach, na Słowacji i w Polsce, już dziś w sprzedaży dostępne są dla Państwa: Slim... Premiery produktowe WellU Biznes Weekend 2016

5ead4c1a9dd1fa205a637a5e52449674f59bd70b-img

Po uroczystych premierach zorganizowanych podczas Biznes Weekend 2016 w Czechach, na Słowacji i w Polsce, już dziś w sprzedaży dostępne są dla Państwa:

Slim Food Intensiv

Slim Food Intensiv to produkt spożywczy w formie batonów przeznaczony dla osób poszukujących prostej, łatwo dostępnej i dobrze zbilansowanej diety. Dostarcza niezbędnych mikroelementów i składników odżyw­czych, których trudno szukać w wysoko przetworzonym, modyfikowa­nym jedzeniu.

Slim Food Intensiv to nowy intensywny smak, bardziej intensywne działanie dzięki nowym, wyselekcjonowanym składnikom.

36 batonów – 333 zł / 20 P

48 batonów – 399 zł / 24 P

Peptide Drink – Health & Beauty

Health & Beauty Peptide Drink to bezkonkurencyjne źródło aminokwasów i peptydów kolagenu rybiego, w 100% naturalnego, najlepiej przyswajalnego pochodzenia. Obecność synergicznie sprzężonych: witaminy C z aceroli i krzemu ze skrzypu polnego w wysokich stężeniach oraz kurkuminy o działaniu antynowotworowym sprawiają, że preparat może nosić miano suplementu idealnego.

299 zł / 25 P

Beauty Intensiv Set czyli Twoja domowa kuracja “anti aging”

Beauty Intensiv Set to kompleksowy zestaw do profesjonalnej pielęgnacji skóry w domu. Flagowe produkty LARENS, uzupełniają się w synergicznym działaniu anti-aging. Bogate w innowacyjne składniki aktywne w wyższych stężeniach, które decydują o wyjątkowych efektach przeprowadzonej kuracji.

Beauty Intensiv Set to produkt komplementarny, działa wielopoziomowo: cofa oznaki starzenia, zapobiega pojawieniu się nowych, pielęgnuje.

W skład Beauty Intensiv Set wchodzą: Enzymatic Peeling, Serum Hair & Body Repair Spray, Syn Ake Serum+, Hyaluron Serum+.

299 zł / 25 P

Peeling enzymatyczny do twarzy oparty na synergicznie współdziałających składnikach aktywnych. Delikatnie złuszcza martwy naskórek, odsłaniając wygładzoną twarz z wyrównanym kolorytem. Nawilża i poprawia ukrwienie skóry, przygotowując ją do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

49,90 zł / 4 P

Zasady sprzedaży i wysyłki produktów

Już teraz możecie Państwo dokonać zakupu naszych premier produktowych wg poniższych zasad i zgodnie z przedstawionym harmonogramem wysyłek:

Slim Food Intensiv

Sprzedaż: oferta nielimitowana, dostępna od 3. IX

Wysyłka: 5 IX (najbliższy poniedziałek)

Peptide Drink – Health & Beauty 4 szt. + 30 kapsułek Revicoll Omega Plus w promocji (trzy blistry wewnątrz opakowania)

Sprzedaż: produkt dostępny promocyjnie w ograniczonej ilości sprzedaży, dostępny od 3. IX

Wysyłka: 7 IX (najbliższa środa)

Beauty Intensiv Set

Sprzedaż: oferta aktualnie ograniczona dla Biznespartnerów posiadających status“aktywny“, dostępny od 3. IX

Wysyłka: 7 IX (najbliższa środa)

Enzymatic Peeling

Sprzedaż: oferta nielimitowana, dostępna od 3. IX

Wysyłka: 7 IX (najbliższa środa)

Więcej informacji na temat naszych premier produktowych znajdziecie w naszym sklepie oraz w trakcie najbliższych webinarów.

To nie koniec niespodzianek!

Oprócz debiutów produktowych mamy dla Was świetną wiadomość dotyczącą trzech produktów, których ceny zostają obniżone na stałe. Tymi produktami są:

Turbo Reductor – z detaliczną ceną sprzedaży 99 zł / 8 P

Thermo Activ – z detaliczną ceną sprzedaży 99 zł  / 8 P

Peptide Drink 2 szt. – z detaliczną ceną sprzedaży 149 zł / 13 P

Jesteśmy pewni, że zarówno nowe produkty jak i nowe zasady cenowe spotkają się z Waszym ciepłym przyjęciem. O roli premier w kontekście Waszej pracy z Klientami będziemy informować już wkrótce – bądźcie z nami!

Zapraszamy już teraz do sklepu!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com