LARENS PROFESSIONAL – szkolenie dla Profesjonalistów

Terminy Szkoleń podawane są na bieżąco na naszej stronie na FB
lub jeśli jesteście zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt telefoniczny do organizatora Katarzyny Kołomańskiej 501 540 613
https://www.facebook.com/larensprofessional/

LARENS PROFESSIONAL – SZKOLENIE DLA PROFESJONALISTÓW

Larens Professional to linia kosmeceutyków przeznaczonych do wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w certyfikowanych gabinetach. Preparaty z logo Larens Professional to pełna gama produktów, których bazowym składnikiem jest opatentowany przez prof. Andrzeja Frydrychowskiego Biopeptide Complex, zawierający kilkaset aktywnych biologicznie, naturalnych peptydów kolagenu rybiego pozyskiwanych z wyselekcjonowanych gatunków ryb. Ich wyjątkowo skuteczne przeciwstarzeniowe, naprawcze, odżywcze i nawilżające działanie na skórę potwierdzane jest badaniami oraz znakomitymi efektami, a Biopeptide Complex, jako rewolucyjne odkrycie w dziedzinie kosmetologii wielokrotnie nagradzany był za innowacyjność i przełomowość.

Do kogo kierowane jest szkolenie?

Szkolenie Larens Professional – Szkolenie Dla Profesjonalistów dedykowane jest kosmetyczkom, kosmetolożkom/kosmetologom z kierunkowym wykształceniem zawodowym.
Grupą docelową takiego szkolenia jest Profesjonalista, który jeszcze nie odbył takiego szkolenia i chce uzyskać Dyplom Larens Professional oraz praktycznie zapoznać się z nagrodzonym zabiegiem Sekret Wiecznej Młodości PRO – zestaw intensywnie liftingujący oraz sprawdzić działanie nagrodzonych Masek Larens BIO Renew PRO Tissue Face Mask  – właściciela marki Larens.

Jaki jest cel szkolenia?

Uczestnictwo w szkoleniu zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy o produktach Larens, kompleksie peptydowym Biopeptide Complex, o tym, co wyróżnia preparaty marki na rynku. Uczestnicy będą mieli okazję nabyć umiejętności dobierania odpowiednich produktów do konkretnego rodzaju skóry i potrzeb klienta gabinetu kosmetycznego. Dodatkowym celem jest możliwość zdobycia certyfikatu uprawniającego do nabywania i korzystania z preparatów Larens Professional w swojej praktyce kosmetycznej na prawach Biznespartnera PRO. Ukończenie szkolenia umożliwia zakup kosmetyków marki Larens i Larens Professional z upustem.

Jak przebiega szkolenie?

Larens Professional – Warsztaty dla Profesjonalistów składa się z dwóch części:
1. Część praktyczna – Każda z osób uczestnicząca na szkoleniu będzie wykonywała zabieg praktycznie na swojej modelce z użyciem kosmeceutyków Larens Professional – rozmowa na temat działania, unikatowości preparatów na rynku, obserwacja efektów, odpowiedzi na pytania, etc. Prosimy o zabranie ze sobą modelki do zabiegu lub poinformowanie nas jeśli modeli nie będzie.
1. Część teoretyczna – historia Biopeptide Complex – prof. A. Frydrychowski, prace nad oraz odkrycie, a następnie opatentowanie tzw. ‘polskiego kolagenu’ i peptydów kolagenu rybiego, spektrum działania peptydów na skórę, kosmeceutyki marki Larens Professional

Kto przeprowadza szkolenie?

Szkolenie jest prowadzone przez certyfikowanego szkoleniowca marki Larens Edytę Jankowską mającą wieloletnie doświadczenie na tych produktach oraz Vice Dyrektora WellU Group Katarzynę Kołomańską.

Dodatkowe informacje

Szkolenie jest odpłatne, jego koszt to 100zł – 150zł – dla nowych Gabinetów Promocja przy zakupie Zabiegu “Sekret Wiecznej Młodości”
Dokonanie opłaty automatycznie potwierdza obecność na szkoleniu i jest bezzwrotne, nawet w przypadku, gdy osoba nie będzie mogła wziąć udziału w szkoleniu.
Osoby już zarejestrowane otrzymają na miejscu certyfikat ukończenia szkolenia (z podpisem profesora Frydrychowskiego oraz certyfikowanego szkoleniowca marki Larens Edyty Jankowskiej )
W razie pytań prosimy o kontakt pod telefonem 501 540 613 lub katarzyna.kolomanska@partner-wellu.eu
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com