LARENS PROFESSIONAL – szkolenie dla Profesjonalistów

Terminy Szkoleń podawane są na bieżąco na naszej stronie https://sklep.wellu.eu/trainings/events/list.html
lub jeśli jesteście zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt mailowy na info.wellu@gmail.com

LARENS PROFESSIONAL – SZKOLENIE DLA PROFESJONALISTÓW

Gabinetowa marka kosmeceutyków Larens Professional wyróżnia się na rynku unikatowymi kompozycjami receptur przygotowanych przez laboratoria WellU. Wśród różnorodności zastosowanych składników aktywnych kluczowe miejsca zajmują innowacyjne substancje o nieprzeciętnych właściwościach na polu pielęgnacji skóry, ze szczególnym naciskiem na działanie anti-aging.
W Larens Professional znajdziemy m.in. objęte patentem peptydy kolagenu rybiego w Biopeptide Complex, jedyną na świecie liposomalną formę peptydów rybich w Liposomal Collagen Complex czy BIO-Placentę – biologicznie czynne roślinne łożysko wypełnione po brzegi dobroczynnymi substancjami aktywnymi. Składy formuł poszczególnych produktów zawierają ingrediencje najwyższej jakości, wprowadzane w wysokich (ale i optymalnych) stężeniach oraz w takich połączeniach, by synergistycznie wspierały swoje działanie.
Zabiegi z użyciem preparatów Larens Professional przynoszą niezwykle satysfakcjonujące, odczuwalne i mierzalne okiem oraz aparaturą efekty.  Co istotne dla posługujących się nimi profesjonalistów – są niezwykle wydajne i umożliwiają dużą elastyczność w komponowaniu własnych zabiegów autorskich, również z wykorzystaniem aparatury.

Do kogo kierowane jest szkolenie?
Szkolenie Larens Professional – Szkolenie Dla Profesjonalistów dedykowane jest kosmetyczkom, kosmetologom z kierunkowym wykształceniem zawodowym. Grupą docelową takiego szkolenia jest Biznespartner WellU, który jeszcze nie odbył takiego szkolenia i chce uzyskać status Biznespartner PRO oraz profesjonaliści spoza struktury, którzy są zainteresowani współpracą z WellU – właściciela marki Larens.

Jaki jest cel szkolenia?
Uczestnictwo w szkoleniu zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy o produktach Larens, kompleksie peptydowym Biopeptide Complex, Liposomal Collagen Complex oraz o tym, co wyróżnia preparaty marki na rynku. Uczestnicy będą mieli okazję nabyć umiejętności dobierania odpowiednich produktów do konkretnego rodzaju skóry i potrzeb klienta gabinetu kosmetycznego. Dodatkowym celem jest możliwość zdobycia certyfikatu uprawniającego do nabywania i korzystania z preparatów Larens Professional w swojej praktyce kosmetycznej na prawach Biznespartnera PRO. Certyfikat nadawany jest osobom, które są zarejestrowane, posiadają status Biznespartnera PRO oraz złożyły minimum jedno zamówienie w systemie WellU.

Kto przeprowadza szkolenie?
Tatiana Adamczyk-Marciniak główny szkoleniowiec Larens Professional
Szkolenie odbędzie się pod adresem: zoom.wellu.eu

CERTYFIKAT SZKOLENIOWY
Certyfikat zostanie wystawiony jeżeli:
Jesteś zarejestrowanym Biznespartnerem PRO lub Biznespartnerem PRO+ i masz złożone co najmniej jedno zamówienie.
W trakcie spotkania każdy uczestnik będzie poproszony o wypełnienie kwestionariusza online podając swoje dany aby zweryfikować czy spełnia warunki do wystawienia certyfikatu. Certyfikaty będą wystawiane tylko osobom, które uzupełnią kwestionariusz.
Certyfikat będzie wysłany mailowo w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com