Larens GLA nowe opakowanie – 30% -50%
Jak dobrze wiecie, zawsze staramy się dostarczać Wam produkty, z których w pierwszej kolejności sami jesteśmy zadowoleni.
Czasem jednak zdarza się tak, iż już w trakcie sprzedaży dochodzimy do wniosku, że jakość, na której nam zależy nie zostaje utrzymana. Od jakiegoś czasu mieliśmy takie obawy odnośnie produktów dystrybuowanych w butelkach typu ‘airless’. Konsultacje z Wami i Wasze opinie potwierdziły te obawy, dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę tych opakowań.
Ponieważ produkt serii INTENSIV – GLA Face Cream w “starej” butelce airless skończył nam się szybciej niż zakładaliśmy, zanim pojawi się w swojej docelowej wersji, zdecydowaliśmy się przedstawić Wam rozwiązanie tymczasowe, które udostępnimy w sprzedaży do czasu oficjalnej premiery nowego, odświeżonego wizerunku GLA.
Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali Wam swoistego “zadośćuczynienia” tytułem oczekiwania na produkt docelowy. Oto ono:

Wysokość rabatu GLA w tymczasowym opakowaniu zwiększyliśmy do 50% (Partner – rabat 30%). Tak! Rewelacyjnie działający krem GLA dostępny jest dla Biznespartnerów za połowę swej detalicznej ceny – czyli 99,50 zł. To oznacza, że sprzedając go w cenie regularnej (199zł), możecie liczyć na 100% zarobku. http://bit.ly/gla_specialprice

Jesteśmy pewni, że nowe – docelowe opakowanie GLA, jakie wkrótce zaprezentujemy, zyska Wasze uznanie i stanie się idealnym narzędziem do pracy z produktami linii INTENSIV, tak jak jesteśmy pewni działania samego kremu.

Do tego czasu zachęcamy do zakupu GLA z super rabatem. Korzystajcie! Taka okazja może się już nie powtórzyć!
http://wellu4u.info.pl/kupon-rabatowy/

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com