Zapraszam Was na bardzo ciekawy, wyjątkowy wykład Profesora Frydrychowskiego na temat zdrowia i jak naturalnie sobie radzić z chorobami naszych czasów! Pan Profesor Frydrychowski... Gdynia – Wykład Profesora Frydrychowskiego
gdynia-wyklad-profesora-frydrychowskiego

Zapraszam Was na bardzo ciekawy, wyjątkowy wykład Profesora Frydrychowskiego na temat zdrowia i jak naturalnie sobie radzić z chorobami naszych czasów!

Pan Profesor Frydrychowski jest osobą ciekawą i można go słuchać godzinami … a do tego swoim poczuciem humoru i pogodnym nastawieniem do życia daje swoimi wykładami duża dawkę pozytywnej energii 🙂 Zapraszam Was tym bardziej, że na takie wykłady nasz profesor ma coraz mniej czasu 🙂 Taki jest rozchwytywany 🙂

Bilet jest BEZPŁATNY ale ilość miejsc ograniczona, dlatego prosimy o rezerwację na stronie https://shop.wellu.eu/trainings/events/20,details,zdrowie-gdynia.html

Kierunek: Zdrowie – wyzwanie naszych czasów

„Najważniejsze, żeby zdrowie było!” – to zdanie pada przy różnych okazjach – w życzeniach urodzinowych, w czasie świąt, w noc sylwestrową, a często podczas serdecznej rozmowy z bliską osobą. Bezapelacyjnie najważniejsze, pierwsze, najdroższe – zdrowie.

Czy dostatecznie dziś doceniamy jego wartość? Czy traktujemy z należytym szacunkiem i uwagą, zanim, jak pisał Kochanowski, „się zepsuje”? Czy same życzenia wystarczą, abyśmy byli zdrowi?

Wiemy, jak istotny to dzisiaj temat i jak łatwo zabłądzić w poszukiwaniu wiedzy, świadomości, drogi do dobrego zdrowia. Jeśli czujesz, że ten temat jest dla Ciebie istotny, chcesz poszerzyć swoją wiedzę, uzupełnić lub rozwiać wątpliwości – zapraszamy na spotkanie edukacyjne pod hasłem:

KIERUNEK: ZDROWIE – WYZWANIE NASZYCH CZASÓW

Wykład w ramach spotkania będzie okazją do poruszenia kwestii rzeczywistego wpływu nas samych na stan naszego zdrowia – czy istnieje, a jeśli tak – to jaki? Porozmawiamy o tym, jak utrzymać i pielęgnować ten skarb w dzisiejszych czasach. Jak chronić się przed chorobami cywilizacyjnymi, z których darów natury korzystać, a czego unikać, by utrzymać  organizm w dobrej formie. Pokażemy Ci, jak w prosty sposób pomagać swemu zdrowiu na co dzień, by przedłużyć swoje życie.

Gościem specjalnym i głównym prelegentem podczas spotkania będzie prof. n. dr hab. med. Andrzej Frydrychowski, lekarz i wybitny polski naukowiec, który w ciągu swojej spektakularnej kariery naukowej, opracował 7 rewolucyjnych patentów i zdobył liczne wyróżnienia, w tym również zagraniczne, stając się niekwestionowanym autorytetem w zakresie tworzenia preparatów antystarzeniowych, kosmetycznych i prozdrowotnych.

Zapraszamy do rezerwowania sobie czasu oraz zachęcania innych do obecności na spotkaniach – będzie warto!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com