Zapraszamy wszystkich zainteresowanych najważniejszą rzeczą świata – zdrowiem. Sama wiedza nie leczy, ale będą w nią uzbrojonym można lepiej chronić się przed chorobami. W... Gdynia Dzień Zdrowia z WellU

Gdynia Dzień Zdrowia z WellU

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych najważniejszą rzeczą świata – zdrowiem. Sama wiedza nie leczy, ale będą w nią uzbrojonym można lepiej chronić się przed chorobami.

W trakcie spotkania porozmawiamy o naturalnej, skutecznej profilaktyce oraz podpowiemy co robić gdy już pojawią się problemy ze zdrowiem – na przykład z odpornością, ze stawami czy na przykład ze wzrokiem

Dowiecie się m.in.:
• jak pomagać swemu zdrowiu na co dzień – w prosty sposób – i przedłużyć swoje życie?
• jak chronić się przed chorobami cywilizacyjnymi?
• z których darów natury korzystać, by utrzymać swój organizm w dobrej formie?
• o co chodzi z tą całą witaminą C?
• czy nasz “wewnętrzny doktor” jest w stanie utrzymać ciało w zdrowiu?
• dlaczego niedźwiedzie nie mają zawałów serca?
• co to są peptydy – czy to naprawdę działa?
• jak pomagać najlepszemu lekarzowi – naszemu organizmowi?

Spotkanie poprowadzi Mana Manowska – vice President w polsko szwajcarskiej spółce WellU Group.

WellU znany jeste w świecie jako producent bioaktywnych preparatów opartych o wynalazki profesora Frydrychowskiego. Ich niezwykłą skuteczność w kierunku profilaktyki chorób i procesow starzenia potwierdzają zarówno badania jak i doświadczenia użytkowników. I tym głównie zajmiemy się w trakcie naszego spotkania. Oprócz szczypty teorii pojawi się bowiem mnóstwo praktycznych wskazówek i przykładów stosowania peptydów kolagenu rybiego. Będzi rónież możłiwość skorzystania z bezpłatnych porad odnośnie stosowania peptydów w konkretnych przypadkach (dobór preparatów, dawkowanie, czas stosowania).

GOŚĆMI SPECJALNYMI będą Katarzyna i Emilia Szymoniak – właścicielki renomowanego sopockiego gabinetu rehabilitacji Fizjo Sport. Panie zaprezentują dokumentację i opowiedzą kilka niezwykle ciekawych przypadków wykorzystania peptydów w rehabilitacji stawów, oraz w przypadku innych problemów ze zdrowiem (na przykład zwyrodnienie plamki żółtej, RZS i inne).

Spotkanie odbędzie się w sobotę 24 września w godz. 12.00 – 14.00 w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Olimpijskiej 2.

Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną ilośc miejsc prosimy o potwierdzenie obecności u Organizatora którym jest Katarzyna Kołomańska tel. 501 540 613.

Do zobaczenia w Gdyni… NA ZDROWIE! 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany takimi spotkaniami oraz chciał byś otrzymywać informacje o promocjach podaj nam swojego maila info.wellu@gmail.com lub polub nas na Facebook https://www.facebook.com/WellU4U/

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com