EKTOINA DROŻSZA OD ZŁOTA! Czy wiesz co to są ekstremofile, i co dobrego robią dla Twojej skóry?… Ekstremofile są to mikroorganizmy żyjące w skrajnie... EKTOINA DROŻSZA OD ZŁOTA

12132554_473306116185691_5402586302554635505_o

EKTOINA DROŻSZA OD ZŁOTA! Czy wiesz co to są ekstremofile, i co dobrego robią dla Twojej skóry?… Ekstremofile są to mikroorganizmy żyjące w skrajnie niesprzyjających warunkach środowiska (gejzery, słone jeziora, pustynie itp). Aby przetrwać w tak trudnych warunkach – te mikro żyjątka wytarzają substancję o niezwykle silnych właściwościach ochronnych. Jest nią EKTOINA.
Ciekawostką jest, iż gram ektoiny jest droższy od gramu złota. Jednak dotyczy to ektoiny naturalnej, bo warto wiedzieć iż na rynku pojawiła się również syntetyczna która jest od niej wielokrotnie tańsza. W preparatach Larens zastosowaną cenną ektoinę naturalną.Teraz w zestawie promocyjnym przy zakupie kemu do twarzy z ektoiną możesz mieć za połowę ceny Dermo Wash. Jest to uniwersalny żel do mycia twarzy i ciała dla całej rodziny.Obydwa te kosmeceutyki opatrzone są znakiem „Organic Plus”.
Jest to formuła wolna od:
• parabenów
• olejów mineralnych
• SLES i SLS
• barwniki i aromaty
• niebezpiecznych konserwantówEktoina ma zastosowanie w kosmetyce i medycynie, w tym alergologii i dermatologii. Stosuje się ją przy przy radio i chemioterapii, w leczeniu niektórych nowotworów i choroby Alzheimera. Zwiększa immunoodporność na virusa HIV.

W preparatach Larens działanie ektoiny wsparto unikalnym na skalę światową Biopeptide Complex, który okazał się być najskuteczniejszą substancją antystarzeniową świata (pobudzenie syntezy własnego kolagenu na poziomie 671%!). To unikalne na skalę światową połączenie substancji aktywnych dało niespotykaną dotąd skuteczność w kierunku nawilżania i regeneracji skóry (na przykład po oparzeniach).

I spieszymy dodać, że niezależnie od zastosowania w sytuacjach ekstremalnych (alergie, oparzenia itp.) zestaw jest idealny do stosowania na co dzień. Poczuj odmładzającą moc peptydów i nawilżające działanie ektoiny w codziennej pielęgnacji!

Ważne!
Jeśli stosowałeś kuracje sterydowe lub tradycyjne kosmetyki o dużych stężeniach syntetyków i konserwantów w pierwszej fazie stosowania Dermo Washa może wystąpić efekt oczyszczania skóry. NIE JEST TO ALERGIA! W takim przypadku radzimy stopniowo wprowadzać preparaty z Ektoiną, aby skóra miała czas na oczyszczenie i przyzwyczajenie do wysoce aktywnych składników.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com