Super wiadomość dla miłośników SLIM FOOD! Taka okazja nie zdarza się często. Tylko w tym tygodniu nasze ulubione batoniki możemy kupić 20% taniej (w... Efekt 5 miesięcznej kuracje ze SLIM FOOD

efekty slim food odchudzanie poprzez zdrowe odchudzanie

Super wiadomość dla miłośników SLIM FOOD! Taka okazja nie zdarza się często. Tylko w tym tygodniu nasze ulubione batoniki możemy kupić 20% taniej (w wersji Classic lub Intensiv do wyboru). Tych którzy SLIM FOOD już znają w zasadzie od razu zapraszamy na zakupy   Pozostałych zainteresowanych tematem zapraszamy do przeczytania co na temat żywności funkcjonalnej SLIM FOOD sądzi specjalista od zdrowego odżywiania:

“Batoniki Slim Food są ALTERNATYWĄ dla ogólnodostępnych posiłków, dla każdego kto CENI WYSOKĄ JAKOŚĆ ŻYWNOŚCI.
Zostały stworzone poprzez połączenie kilkunastu najwyższej jakości składników i stały się SKARBNICĄ SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH, a tego właśnie BRAKUJE W DZISIEJSZEJ ŻYWNOŚCI. Jako psychodietetyk polecam je je zarówno osobom dotkniętym nadwagą jak i anoreksją, ale również osobom z prawidłową wagą szukających po prostu zdrowej przekąski która pozwala zaoszczędzić czas na przygotowywanie posiłków.
Chcemy odżywiać się zdrowo i wybierać mądrze. Tylko jak to robić kiedy po przeczytaniu etykiety większość nazw jest niezrozumiała?
Dodatki do żywności totalnie nam nie służą. Organizm szaleje. Po prostu ich nie zna. Przetworzona żywność otwiera drzwi alergii, nietolerancji pokarmowej, stanom zapalnym w organizmie i niestety również nowotworom.
SLIM FOOD wraca do korzeni. To znaczy, że NIE ZAWIERA GMO. Producent ZREZYGNOWAŁ Z KOMPONENTÓW MASOWEJ PRODUKCJI.
“Wyniki najnowszych badań (wrzesień 2012) przeprowadzonych przy wsparciu niezależnej organizacji badawczej CRIIGEN wykazały, że spożywanie pokarmów modyfikowanych genetycznie (GMO) , spowodowało u badanych szczurów guzy sutka, uszkodzenia wątroby i nerek, a także w grupie samic spowodowało 6 razy większą śmiertelność niż w grupie kontrolnej”.
GMO MÓWIMY NIE ❗️ ❗️ ❗️
Kolejny atut SLIM FOOD to sam proces produkcji, który maksymalnie ochrania składniki aktywne i wartość odżywczą! Produkt POZBAWIONY JEST KONSERWANTÓW , BARWNIKÓW, RAFINOWANEGO CUKRU, moczopędnych składników czy przyśpieszaczy metabolizmu.
SLIM FOOD JEST W 100% NATURALNY, BEZPIECZNY i zalecany również jako posiłek dla całej rodziny, łącznie z dziećmi.
Polecam!
Katarzyna Pryzmont
dietetyk ”

Zapraszam do sklepu >>>>>>>

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com